Call Now(+121) 1800 567 980

Send Messagesupport@education.com

Our Location211 Ronad, California, Us

Vilka är vi?

 

 


Roger Boström
Ordinarie ledamot , Styrelseordförande
roger.bostrom@otv.se

Monica Sonelius
VD
mona.sonelius@almafolkhogskola.se
072-158 41 08
 

Stockholm 


Paraskevi Karazissi
Uppdrags och marknadsföringsansvarig
paraskevi.karazissi@almauppdrag.se
072-158 41 30

Cecilia Bryggman
Controller
cecilia.bryggman@almauppdrag.se
072-158 41 26
 

Ninib Lahdo
Coach och handledare 
ninib.lahdo@almauppdrag.se
070-731 50 13
 
 

 

Göteborg


Anders Levenskog

Uppdragsansvarig i Göteborg
anders.levenskog@almauppdrag.se
031-707 18 21
070-780 18 21 
 

 

 

 

 

 

 

Nils-Olov Eriksson
Ansvarig för Rusta och matcha
Coach och handledare 
nils-olov.eriksson@almagbg.se 
0707-801812


Jenny Johansson
Coach och administratör 
jenny.johansson@almagbg.se
031-707 48 30

Gustav Kärrqvist
Coach och handledare 
gustav.k@almagbg.se
031-707 18 21
070-780 18 41 

Joel Persson
Coach och handledare 
joel.persson@almagbg.se
070-780 18 13  
 

 

 

 

 

 

 

Camilla Knutsson
Coach och handledare 
camilla.knutsson@almagbg.se
031-707 18 21 

 

Västerbotten


Mikael Eriksson
Uppdragsansvarig i Västerbotten
Områdesansvarig i Lycksele
mikael.eriksson@almauppdrag.se
070-683 92 64 
 

 

 

 

 

 

Dajana Tadic
Områdesansvarig i Storuman
Coach och handledare
dajana.tadic@almauppdrag.se
073-683 17 11  


Maria Lindblad
Områdesansvarig Vilhelmina
Coach och handledare
maria.lindblad@almauppdrag.se
073-682 93 25 

Esa Kinnunen
Coach och handledare
esa.kinnunen@almauppdrag.se 
073- 683 14 11
   

Blekinge


Carina Lindström
Områdesansvarig i Blekinge
076 -77 60 209
carina.lindstrom@almauppdrag.se

Anders Stjernqvist
Coach och handledare 
0701-97 18 18
anders.stjernqvist@almauppdrag.se

Nils-Henrik Johnsson
Coach och handledare 
070-458 22 36
nils-henrik.johnsson@almauppdrag.se

Salam Khamis
Coach och handledare 
072 – 660 19 91
salam.khamis@almauppdrag.se


Zarah Hagouchi
Coach och handledare 
076-046 33 64
zarah.hagouchi@almauppdrag.se 
 

 

Halmstad

Saada El Chammas
Områdesansvarig i Halmsta
Coach och handledare 
0346-732130
saada.el.chammas@almauppdrag.se