Call Now(+121) 1800 567 980

Send Messagesupport@education.com

Our Location211 Ronad, California, Us

Vilka är vi?


Roger Boström
Ordinarie ledamot , Styrelseordförande
roger.bostrom@otv.se

Monica Sonelius
VD
mona.sonelius@almafolkhogskola.se
072-158 41 08
 

Stockholm, Västerås


Paraskevi Karazissi
Uppdragsansvarig i Stockholm
Coach och utbildare
paraskevi.karazissi@almauppdrag.se
072-158 41 30

Hazar Samra Baraket
Multimediaproduktion specialist 
Digitalmedia instruktör och coach 
hazar@almaupddrag.se
072-991 86 40
 

Monica Lilja
Studie- och yrkesvägledare
monica.lilja@almafolkhogskola.se
072-158 41 00

Bojana Mitrovic
Studie och yrkesvägledare, Coach
bojana.mitrovic@almauppdrag.se
076-788 70 40
 

Ninib Lahdo
Coach och handledare 
ninib.lahdo@almauppdrag.se
070-731 50 13

Anki Norlin
Coach och ekonom
anki.norlin@almauppdrag.se
072-367 01 87
 
 

Västerås


Mikael Bremo
Områdesansvarig i Västerås
Coach och handledare 
mikael.bremo@almauppdrag.se
0772-158 41 15
 

 

Göteborg


Anders Levenskog

Uppdragsansvarig i Göteborg
anders.levenskog@almauppdrag.se
031-707 18 21
070-780 18 21 

Jenny Johansson
Coach och administratör 
jenny.johansson@almagbg.se
031-707 48 30

Gustav Kärrqvist
Coach och handledare 
gustav.k@almagbg.se
031-707 18 21
070-780 18 41 

Joel Persson
Coach och handledare 
joel.persson@almagbg.se
070-780 18 13

Camilla Knutsson

Coach och handledare 
camilla.knutsson@almagbg.se
031-707 18 21 
 

 

 

Västerbotten


Mikael Eriksson
Uppdragsansvarig i Västerbotten
Lycksele, Storuman, Vihemina
mikael.eriksson@almauppdrag.se
070-683 92 64 

Johanna Jaber
Studie- och yrkesvägledare, handledare
Lycksele, Storuman, Vihemina 
johanna.jaber@almauppdrag.se
073-683 17 11  

Esa Kinnunen
Coach och handledare
esa.kinnunen@almauppdrag.se 
073- 683 14 11
 

 

 

 

 

 

 

Maria Lindblad
Coach och handledare
maria.lindblad@almauppdrag.se
073-682 93 25

   

Blekinge


Carina Lindström
Områdesansvarig i Blekinge
076 -77 60 209
carina.lindstrom@almauppdrag.se

Anders Stjernqvist
Coach och handledare 
0701-97 18 18
anders.stjernqvist@almauppdrag.se

Nils-Henrik Johnsson
Coach och handledare 
070-458 22 36
nils-henrik.johnsson@almauppdrag.se

Heleen Podsedkowska
Coach och handledare 
0726 – 60 19 91
 heleen.podsedkowska@almauppdrag.se