• 123-456-789
  • contact@yourdomain.com
  • Opening: 10:00am - 5:00pm

Call Now(+121) 1800 567 980

Send Messagesupport@education.com

Our Location211 Ronad, California, Us

Vilka är vi?

 


Roger Boström
Ordinarie ledamot , Styrelseordförande
roger.bostrom@otv.se

Annica Wallenborg
VD
annica.wallenborg@almafolkhogskola.se
072-158 41 08

Paraskevi Karazissi
Uppdragsansvarig i Stockholm
Coach och utbildare
paraskevi.karazissi@almauppdrag.se
072-158 41 30

Roger Hansson
Coach och utbildare
roger.hansson@almauppdrag.se
072-158 41 46

Cecilia Bryggman
Controller
cecilia.bryggman@almauppdrag.se
072-158 41 26

Monica Lilja
Studie- och yrkesvägledare
monica.lilja@almafolkhogskola.se
072-158 41 00

Anders Levenskog

Uppdragsansvarig i Göteborg
anders.levenskog@almauppdrag.se
031- 707 18 21
070-780 18 21

Jenny Johansson
Coach och administratör
jenny.johansson@almagbg.se
031-707 48 30

Mikael Eriksson
Uppdragsansvarig i Västerbotten
Lycksele, Storuman, Vihemina
mikael.eriksson@almauppdrag.se
070-683 92 64